Sitemizde şuan toplam 355 film bulunmaktadır.

Sahil Güvenlik 2017 Filmini izle

( Yüksek Kalite )
0

164
FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Sahil Güvenlik 2017 Filmini izle

Sahil güvenlik izle Bir dönemin sevilen dizisi Baywatch yani Sahil Güvenlik çok sevilerek izlenmişti. Dizinin hayran kitlesinin çok seveceği Sahil Güvenlik 2017 filmi ile 90’lardan bu yana süren hasret sona eriyor. Güzel ve sevimli bir koydaki cankurtaranları ve koyda yaşanan maceraları konu alan dizinin beyazperde versiyonu eğlenceyi, macerayı ve aksiyonu bir arada sunacak. Senaryosu ve oyuncu kadrosuyla heyecanla beklenen filmde muhteşem maceralar sizi bekliyor.
Filmin Konusu
Mitch son derece sorumluluk sahibi bir cankurtarandır; ekibi ile birlikte sorumlu oldukları koyun daha huzurlu ve güvenli bir yer olması için sürekli çalışmaktadırlar. Ekibi ile hiçbir sorunu olmayan ve ekibi ile mükemmel bir uyum içinde çalışan Mitch koyda yaşanan her türlü olaya müdahale etmekte ve ekibi ile hayat kurtarmaya devam etmektedir. Mitch hayatından ve ekibinden çok memnundur ta ki sorumsuz ve eğlence düşkünü bir ekip üyesi aralarına katılana kadar.
Bu sorumsuz ve vurdumduymaz ekip üyesi Mitch’in aksine hiçbir şeye karışmak istememektedir. Mitch’in sinirleri her geçen gün bozulmakta ve koyda yaşanan tehlikeli olaylarda büyük zorluklarla mücadele etmektedir. Onlar böyle aralarında çekişirken koyda tehlikeli ve suç dolu olaylar ortaya çıkmaktadır. O yaz gelen kulüp sahibi Leeds geldikten sonra ortaya çıkan cinayetler ve daha bir dizi başka suç Mitch’in gözü gibi baktığı koyunda tehlikeli işler doğurmaktadır. İkilinin birlikte hareket etmek zorunda kalacağı olayları anlatan Sahil Güvenlik 2017 full izle sizi de özlediğiniz maceraya ulaştırmayı hedefliyor.

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?