Sitemizde şuan toplam 355 film bulunmaktadır.

Recep İvedik 3 izle Tek Parça

( Yüksek Kalite ) fragman Okru Tek ParçaYorum yap
0


708
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Recep İvedik 3 izle Tek Parça

Recep İvedik 3, Recep İvedik 3 izle, Recep İvedik 3 full hd izle, Recep İvedik 3 tek parça izle. Hepimiz güldüren Recep İvedik üçüncü filmiyle yeniden bizlerle buluşuyor. Recep İvedik 3 izle filmi 2010 yapımı müthiş bir Türk komedi filmi. Her zamanki gibi yönetmenliğini Togan Gökbakarın yaptığı film serisinin oyuncu listesinde Şahan Gökbakar, Zeynet Camcı, Oktay Dener, Erol Gedik ve Turgut Tuncalp yer alıyor. Senaryo ise Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar kardeşerl ile Can Ali Sabuncu’ya ait. Filmin yapımcılığını Faruk Aksoy ve Mehmet Soyarslan’ın üstlendiği Recep İvedik 3 filminde yeniden gülme krizlerine giriyor ve yerimizde duramadan izliyoruz.
Babaannesi vefat ettikten sonra Recep, kendisini iyi hissetmemekte ve acayip komik bir şekilde depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece basına musallat olan kâbus da iyice sinirleri bozmaya başlamıştır. Gördüğü bu kâbüstan kurtulmak isteyen recep, mahallenin koca karılarından, en yakın arkadaşı bakkal Salih’den psikologlardan ve cinci hocalardan yardım arar. Yalnız hiç birisi derdine derman bulmakta başarılı olamaz. Geçirdiği bu depresyondan çıkış yolunu bulamayacağını düşünen Recep’in hayatına ansızın, uzaktan akrabası olan genç bir kız girer. Zeynep isimli bu kız, İstanbul’da üniversitede okumakta ama kalacak yer b ulamamaktadır. Bir gün Recep’in evinde kalacak olan Zeynep ile başlarda çok anlaşamayacak olsalar da yavaşça birbirlerine ısınırlar. Zamanla Zeynep sayesinde depresyonu geçmeye başlayan Recep daha önce hiç yapmadığı bir şekilde spora ve hayatını düzene sokmaya başlar.
Zeynep’in yaşantısına katılmasıyla hayatı renklenen Recep, yavaş ama emin adımlarla eski hızına kavuşmaya başlar. Hatta günün birinde Zeynep’in okuduğu üniversite’ye öğrenci bile olur. Gerisini siz düşünün. İzlemek için ise http://aamirkhanfilmleri.net adresimize kolayca ulaşabilirsiniz. Bizi sürekli güldürüp gözümüzden yaş getiren Recep’in duracağı hiç yok gibi. İyi seyirler.

Tür: En İyi Karışık Yerli Filmler

IMDB Puanı: 6.9

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?