Sitemizde şuan toplam 355 film bulunmaktadır.

Maya Türkçe Altyazı izle

( Yüksek Kalite ) fragman Okru Tek Part Full HD Tek PartYorum yap
0

686
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Maya Türkçe Altyazı izle

Maya izle

Maya Filmi, Vasanth kitap okumaktan ve araştırma yapmaktan fazlasıyla hoşlanmaktadır. Güzel ve çekici bir genç kız olması ile de çevresinde birçok arkadaşı bulunmaktadır. Maya izle seçeneği ile kahramanımızın hayatına sizlerde eşlik edebilirsiniz. Yeni bir kitap üzerinde çalışmaya karar verince de bazı şeyler aniden değişmeye başlamıştır.
Maya izle, kahramanız Vasanth arkadaşının düzenlediği bir doğum günü etkinliğine katılmaya karar verir. Maya full izle seçeneği ile sizlerde filmi izleyebilirsiniz. Gittiği doğum günün de ise arkadaşı bir hikaye anlatmaya karar verir. Hikayeye göre üç kere ‘Maya! Kızın benim değil’ dediğinde arkasından onu takip eden ruhların olduğunu görmüştür. Arkadaşı ilk başta bu durumun anlamsız bir yalandan ibaret olduğunu düşünmüştür. Fakat Vasanth ise bunu hiçbir zaman tekrar etmemesini ister. Maya tek parça izle seçeneği ile sizlerde bu anlara eşlik edebilirsiniz. Arkadaşı bunun yalan olduğunu ve kandırdığını düşününce cümleyi tekrar eder. Lakin ortaya çıkan ruh hiçbir zaman rahat etmelerine izin vermeyecektir. Artık kurtulmak için mücadele etmeleri gereken kötü ve cani bir ruh bulunmaktadır. Kahramanımız Vasanth’ın eve dönmesi ve arkadaşı ile keyifli sohbetlerini tekrar yapması için ruhu saf dışı bırakmaları gerekecektir.
Maya izle, sizlerde Dünya’da ses getiren korku türünde ki yapıtı dilediğiniz her yerden Maya tek full izle seçeneği ile kesintisiz bir sistem üzerinden kaliteli bir şekilde kolaylıkla izleyebilirsiniz.

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?