Sitemizde şuan toplam 355 film bulunmaktadır.

Kral Arthur 2017 Full HD izle

( Yüksek Kalite )
0

172
FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Kral Arthur 2017 Full HD izle

Kral arthur kılıç efsanesi izle Aksiyon ve fantastik türdeki Kral Arthur Kılıç Efsanesi full izle seçeneği sayesinde siz de filmi izlerken o dönemlere gidebilirsiniz. Filmdeki tarihi havanın yanı sıra aksiyon sahneleri de izleyiciyi filme bağlıyor. Konu o kadar akıcı ki film hemencecik bitiveriyor.
Arthur daha çok küçük iken acı bir şekilde kral olan babasını kaybeder. Kral olmak aslında Arthur’un hakkı iken amcası Vortigern tahta geçer. Arthur ise kraliyet ailesinden biri değilmiş gibi uzaklaştırılır ve Londra’nın arka sokaklarında sıradan bir hayat yaşamaya devam eder. Ne ailesinin kim olduğunu ne de bu taht hikayesini hiç bilmemektedir. Ta ki efsanevi kılıç Excalibur’u saplandığı taştan çıkarana kadar. İşte asıl hikaye bu kılıcın yüzyıllardır durduğu yerden çıkarılması ile başlar.
Arthur tüm hayatının değişeceğini ve altüst olacağı düşüncesi ile bu kılıcı umursamaz ve almak istemez. Arthur’a bu kılıcı kabul ettirmek bir hayli zor olacaktır. Arthur istemese de kılıcı kabul etmek durumunda kalır. Bu aynı zamanda Arthur’un hakkı olan taht için mücadelesinin de başlangıcı demektir. Arthur kılıcı kabul etmiştir ancak bu kılıcı kullanmak bir hayli zor olacaktır. Taht mücadelesine başlayan Arthur’un elde ettiği güç ve bu gücün yapabildikleri onu bir hayli değiştirecektir. Acaba Arthur bu kılıcı almakla hatta mi etti? Bu sorunun cevabını Kral Arthur Kılıç Efsanesi izle dedikten sonra öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?