Sitemizde şuan toplam 355 film bulunmaktadır.

Koğuş Akademisi izle Full HD

( Yüksek Kalite ) fragman Youtube Tek ParçaYorum yap
0


817
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Koğuş Akademisi izle Full HD

Koğuş Akademisi, Koğuş Akademisi izle, Koğuş Akademisi full izle, Koğuş Akademisi tek parca izle. Erdem bahisçilikte üst noktaya gelmiş birçok yasa dışı maçlara yön veren adamdır. Settar korsan filmleri ile bölgede namını sürdüren beyazperdeye giren ilk yapıtları bile tezgâhında barındıran korsancıdır. Kapkaççı Şahin ise hayatının her anını cüzdan ve telefon çalarak yaşamaktadır. Koğuş Akademisi filmini sizlerde www.komedifilmlerim.com adresinden dilediğiniz her yerden kesintisiz bir sistem üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Nadir çaldığı boyaları yasa dışı yollarla satan bir iken bu kahramanlarımıza eşlik eden Ali, Levent ve Genco’da çeşitli suçlara karışmışlardır.
Hapis Onları Bir Araya Getirir
Yaşadıkları hayatın her alanında suçlara karışmış kahramanlarımız ise farklı yerdeler gözaltına alınmışlardır. Erdem, Settar, Şahin, Nadir, Ali, Levent ve Genco tutuklanarak aynı ceza evine gönderilmiştir. Başka şehirlerden olmalarına rağmen birbirlerinin namını iyi bilmektedirler. Bunun üzerine herkes koğuşun bir tarafından yeni işlerinin planlarını yapmaktadır. Hapishaneye gelen yeni müdüre hanım Kâmuran ise hepsinin ortak hayalidir. Geldiği ilk dakikadan beridir kendinden söz ettirmiştir. Çünkü fiziği, duruşu ve seksi oluşu ile birçok erkeğin arzulayacağı bir kadındır.
Kurtulmak Artık Kolay Olmayacaktır
Kâmuran bu güzelliğinin farkında olduğu için erkeklerin hepsini ele geçirmek ve farklı bir alan oluşturmak için tiyatro düzenlemeye karar verir. Erkeklerin Kâmuran ismini duymaları katılmaları için büyük neden olmuştur. Fakat genç müdüre hanımın farklı planları vardır ve kahramanlarımızın bu durumdan haberleri bile yoktur. Geri dönmek ve kurtulmak neredeyse artık imkânsız bir hal almıştır.

Tür: En İyi Karışık Yerli Filmler

IMDB Puanı: 4.5

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?