Sitemizde şuan toplam 355 film bulunmaktadır.

Karayip Korsanları 5 Türkçe Altyazılı izle

( Yüksek Kalite )
0

Karayip korsanları 5 full izle devam filmi niteliğindeki Karayip Korsanları 5 izle ile izleyenleri yeni ve heyecanlı bir macera bekliyor. Aksiyonu eksik olmayan 4. filmin devamı niteliğindeki yeni film,2017 yılının en dikkat çeken yapımlarından. Bilindiği üzere Sparrow 4. filmde İngiltere kralı için hizmet vermeyi reddetmişti. Bir sahte kaptanı ortaya çıkarmak için arayış içindeyken bu karşısındaki kişinin aslında geçmişinden gelen biri olduğunu fark eder.  5. filmde Sparrow, yeni ve farklı maceraya atılmıştır.  Talihsizliklerin kendini yeni filmde de bırakmaması onu yeni ve farklı arayışlara sürükleyecektir.

Farklı tarzıyla bilinen Jack Sparrow, yeni filmle beraber ölümcül hayalet korsanlarından biri olan Kaptan Salazar’ın bütün işlerinin önüne geçer. Öteki korsanları yok eden kaptan, bu sefer Salazar’dan kaçış için yol aramaktadır. Ayrıca bir asayı ele geçirmek için yola koyulmuştur. Kendini korumak için Poseidon Asası’na giden Kaptan, tüm yolları denemekte kararlıdır.

Denizci Henry ve de Carina Smyth ile asayı bulmaya çalıştığı sırada tanışan Jack, kendisi için yeni bir fırsat da yaratmış olur. Bu kişilerle tanışmasının ardından küçük bir gemiden yararlanabilecektir. Artık her zaman kötü devam eden kaderin tersine çevrilmesi için iyi bir fırsat geçmiştir. Ancak Sparrow, en zorlu düşmanlardan kurtulmak için yeni ve farklı bir arayış içine girecek, sürükleyici maceralarla hedeflerine ulaşacaktır. Seriyi takip edenler için kaçırılmaması gereken Karayip Korsanları 5 full izle ile güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

354
FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?