Sitemizde şuan toplam 355 film bulunmaktadır.

Kara Kule 2017 Full izle

( Yüksek Kalite )
0

223
FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Kara Kule 2017 Full izle

Kara kule izle filminde dünya yok olmaktadır. Paralel bir evren ve sıra dışı olaylar yaşanmaktadır. Dünya kendi kendisini yok etmektedir ve bu korkunç dünyada hayatta kalmak her geçen gün daha da güçleşmektedir. Stephen King’in dünyaca ünlü kült romanı Kara Kule’nin beyazperde versiyonu olan Kara Kule izle sizi inanılmaz maceralara sürükleyecek.
Fantastik, bilim kurgu, korku, gerilim, Westen gibi film türlerinin ustaca harmanlandığı bu muhteşem filmde yok olmakta olan orta dünyayı ve onu kurtarmak için yola çıkan dünyanın son silahşorunu izleyeceksiniz.
Filmin Konusu
Ronald, dünyada hayatta kalmış son silahşordur. Kendi kendisini yok eden, zaman içinde zaman yaşatan ve artık sona ermek üzere olan dünyayı kurtarmak için mücadele etmeye yeminlidir. Varlığın merkezi ve dünyanın kurtarıcısı olacak olan Kara Kule’ye ulaşmak ve dünyayı kurtarmak istemektedir. Ancak Kara Kule yolculuğu hiç de kolay olmayacaktır. Karşısına sayısız düşman, zaman tünelleri ve sıra dışı olaylar çıkacaktır. Tüm bunlarla mücadele ederken tek başına çıktığı Kara Kule yolculuğunda kendisine yoldaşlar edinecektir ve Kara Kule’ye ulaşmak için amansız bir mücadele verecektir. Çeşitli mekanlardan, zaman tünellerinden geçerek çıktığı yolda düşmanları ile mücadeleler verecek olan Ronald Kara Kule’ye ulaşacak mıdır? Nefes kesen senaryosu ve ustaca kurgulanmış öyküsüyle nefesinizi kesecek olan Kara Kule full izle maceraya ve fantastik hikayelere düşkün olanları kendisine hayran bırakmayı garantiliyor.

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?