Sitemizde şuan toplam 355 film bulunmaktadır.

Hızlı Ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj Kesintisiz izle

( Yüksek Kalite )
0

Hızlı ve öfkeli 8 türkçe dublaj izle Yarışlara girmeleri ve çeşitli örgütlerin gözetimi altında olmaları onların suçsuz yere hapishaneye atılmalarına neden olmuştur. Ekip zor günler geçirirken hapishaneden kurtulamayacakları düşünceleri en büyük sorunlarıdır. Bir türlü kendilerini ispat edememiş ve doğruları kanıtlayamamıştır. Akıllı avukatları ve elde etmiş oldukları bulgular ile birlikte tekrar mahkemeye çıktıklarında ise sonuç beklenmedik bir şekilde onları mutlu eder. Ekip artık özgürdür ve tek amaçları sakin bir tatil geçirmektir. Sizlerde Hızlı ve Öfkeli 8 izle seçeneği ile filmi kesintisiz sistem üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Hapishaneden çıkan kahramanlarımızdan Dom ve Letty evlilik kararı almış ve balayına gitmek için gün saymaktadır. Ekibin önemli adamlarından olan Brian ve Mia da emeklilik kararı almıştır. Dom ve Letty balayı için gittikleri otelde güzel günler geçirirken beklenmedik sorunlar ortaya çıkmıştır. Dom’a yakınlaşmaya başlayan Chiper’ın tek amacı gurubu dağıtmaktır. Bunun için her geçen gün otelde Doma’a daha da yakınlaşmaktadır. Çok zaman geçmeden de Dom’un aklını karıştırmayı başarmıştır.

Ekip Dom’un hedefi olmuştur. Dom herkesi öldürmeyi hedeflemektedir. Çünkü Chiper onu sanılandan daha da kötü etkilemiştir. Ekibin tek kurtuluş yolu ise kurucularını bulmaktır. Fakat bu sandıklarından daha da zor olacaktır. Nitekim liderin nerede olduğunu kimse bilmemektedir. Sizlerde dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden kesintisiz sistem üzerinden Hızlı ve Öfkeli 8 full izle seçeneği ile filmi izleyebilirsiniz.

317
FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?