Sitemizde şuan toplam 355 film bulunmaktadır.

Çalgı Çengi 2 Full izle

( Yüksek Kalite )
0

300
FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Çalgı Çengi 2 Full izle

Çalgı çengi 2 izle filminde Salih ve Gürkan’ın macerası Çalgı Çengi 2 izle ile kaldığı yerden devam ediyor. Salih ve Gürkan sıradan iki müzisyen iken ünlü olma sevdası ile Zeki ve Metin’in köyden indim şehre sahnelerini aratmayacak şekilde düşerler yollara.
Ancak değil ünlü olmak eski günlerini bile arayacak hale gelirler. Hem biraz şaşkın hem de biraz talihsiz olan bu ikili ünlü olmaya çalışırken büyük bir mafyanın eline düşerler. Mafyanın elinden bir türlü kurtulamayan ikilinin bahtına karanlık dünyanın düğünlerinde şarkıcılık yapmak düşer. Bundan sonra mafya düğünleri, eğlence mekanları ve mafyanın içindeki her türlü moral için ellerinde olan iki müzisyeni kullanırlar.
Altı yıl boyunca hayatlarına bu şekilde devam eden Salih ve Gürkan’ın artık canına tak etmiştir ve bu gidişe bir dur demelidirler. Ancak karşılarındaki mafya olunca o kadar da kolay olmayacaktır. Mafyadan ayrılmak istediklerini beyan eden ikiliye mafyanın bir şartı olacaktır. Son bir iş yapmaları istenir. Ancak bu iş Salih ve Gürkan’ın alışık olduğu türden bir iş değildir. Şarkı söylemek yerine adam kaçırmaları istenir. Evet, bu sefer gittikleri düğünde nikah memurunu kaçırmaları gerekmektedir. Salih ve Gürkan her ne kadar istemeseler de yepyeni bir hayat için başka şansları yoktur. Ancak nikah memurunun kim olduğunu öğrenince işler karışacaktır. Devamını öğrenmek için Çalgı Çengi 2 full izle seçeneğine tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?