Sitemizde şuan toplam 355 film bulunmaktadır.

Assasin’s Creed izle Full HD

( Yüksek Kalite )
0

İnanılmaz ve çok özel yapımlar ile buluşacağımız gelecek sezon, en muhteşem filmleri sizler de sitemizde takip edebilirsiniz. Özellikleri bakımından bilim kurgu, aksiyon ve macera seviyorsanız, sizlerin de beğeneceği inanılmaz bir yapım önermek isteriz. Assasin’s Creed izle filmi sizler için çok özel sonuçları sağlayacak, muhteşem bir yapım. 23 Aralık tarihinde karşımıza gelecek olan filmde farklı bir macera da bizleri bekliyor olacak. Justin Kurzel’in yönetmenliğinde ki film, Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons ve Brendan Gleeson’un başrollerinde oynadığı bir proje. Assasins Creed tek parça izle filminde çok farklı bir konu da bizler ile buluşuyor. Sizler de bu muhteşem yapımı sitemizde anında izleyebileceksiniz.

Assasins Creed izle

Beklentilerinize çok değişik bir şekilde cevap verecek olan filmin konusu da bir hayli ilginç. Müebbet hapis cezasına çarptırılmış olan Callum Lunch farklı bir teklif ile karşılaşır. Ona özgürlüğünü verecek olan teklif ise, onu tamamen farklı bir adama dönüştürecektir. Assasins Creed izle filminin konusu bu inanılmaz ve farklı deney üzerine kurgulanmış. Bir laboratuarın akıl almak deneylerinde denek olmak doğru bir tercih midir? Assasin’s Creed HD izle filmin de hepimiz bu inanılmaz tercihin sonuçlarını görebileceğiz. Atalarımızdan gelen en üstün özellikler ile bezenmiş olan bir DNA yapısına sahip olsak neler yapardık. Callum Lynch için artık bu bilinmez değil.

Sizler de Abstergo Industries’in yaptığı bu inanılmaz araştırmaları izlerken gerçek anlamda kendinizi farklı hissedeceksiniz. Yepyeni ve farklı bir insan soyunun deneyinde olmak ister miydiniz? Assasins Creed izle filminin senaryosu da kalabalık bir kadro tarafından yazılmış. Michale Lesslie, Adam Cooper ve Bill Collage senaryo ekibinde bulunan isimlerken, Michael Fassbende ve Arnon Milchan bu harika filmin yapımcılığını yapıyorlar. Zaman içinde değişecek olan bilim insanlarının kusursuz insan yaratma güdüleri nedeni ile inanılmaz ve çok farklı bir sonuç alınacağı kesin. Bunun farklı örneklerini ise bu harika filmler eşliğinde görmekteyiz. Bakalım zamana meydan okuyan insanlığın her daim bambaşka arayışlar içinde olduğunu sizler de görecek ve filmden ciddi anlamda etkileneceksiniz.

Kaynak: http://www.komedifilmlerim.com/assassins-creed-izle-full-turkce-dublaj.html

536
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?