Sitemizde şuan toplam 355 film bulunmaktadır.

4n1k Yerli Filmini Full izle

( Yüksek Kalite )
0

4n1k full izle Küçük yaştan beridir birlikte olan Yaprak, Ali, Sincan, Gökhan ve Oğuz yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen arkadaşlardır. Her şeylerini birbirleri ile paylaşan ve bu şekilde yaşamaktan hoşnut olan kahramanlarımızın birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Fakat birbirlerinden farklı olmaları bile iyi bir dostluk kurmaları için büyük bir engel olmamıştır. Gurubun tek kızı ise Yaprak’tır. Genç ve güzel olan kahramanımız erkeklerin içerisinde yer aldığından dolayı faklı bir karaktere ve düşünceye sahip olmuştur. Sizlerde bu anlara dilediğiniz her yerden 4N1K izle seçeneği ile eşlik edebilirsiniz.
Yaprak hayatın ona sağlamış olduğu şans ile birlikte Barış adında bir çocukla tanışmıştır. Barış efendi, yakışıklı ve iyi bir karaktere sahiptir. Kızlar tarafından sürekli olarak beğenilen Barış Yaprak ile karşılaştığında farklı duygulara kapılır. Yaprak ise Barış ile aynı duyguları hissetmektedir. İkili önce arkadaş olmuşlardır. Birbirleri ile sürekli olarak görüşüyor ve sohbet ediyorlar. Fakat bu noktada ikisi içinde farklı sorunlar ortaya çıkmıştır. Özellikle Yaprak’ın karakterinden ötürü çıkan sorunlar kolay aşılacak gibi değildir.
Yaprak yaşıtlarına göre daha erkeksi büyüdüğü için Barış’ı kaybetme noktasına bile gelmektedir. Ali, Sincan, Gökhan ve Oğuz ile kurmuş oldukları guruptan ayrılmak onun için zor olacaktır. Lâkin Barış için karar vermek zorundadır. Bunu yapmak hiçte kolay olmayacaktır. Sizlerde dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden 4N1K full izle seçeneği ile kesintisiz sistem üzerinden kaliteli bir şekilde filmi izleyebilirsiniz.

378
FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?