Sitemizde şuan toplam 355 film bulunmaktadır.

3 Ahmak izle – 3 İdiots Komedi Filmi

0Geleneksel Hint sinemasını modern bir biçimde yansıtan bu harika film, gerek yönetmeni, gerek oyuncuları ile inanılmaz sonuçları alacağınız türden. 3 Ahmak filminin başrollerinde Aamir Khan ve Kareena Kapoor yer alıyor. 9 Kasım 2009 yılında gösterime giren filmin yönetmen koltuğunda ise Rajkumar Hirani yer almak. Sevgi dolu iki arkadaşın öğrencilik sistemi ile ilgili yaşadığı sorunlar bu özel filmde yerini alıyor. Dram, komedi ve romantik Hint filmi izlemek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir proje.

12.244
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
3 Ahmak izle – 3 İdiots Komedi Filmi

Aamir Khan’ı dünyaya bir kez daha tanıtan, başarılı ve farklı yapımlardan birisi. 2009 yılından bu yana dünyanın birçok ülkesinde izlenme rekorları kıran filmin yönetmenliğini Rajkumar Hirani yapıyor. 3 Ahmak filmi, Hindistan eğitim sisteminde ki çarpık yapılanmayı ve çocuklar üzerinde ki baskıları etkili bir şekilde anlatmakta. Dram, Komedi ve romantik türlerinin başarılı bir örneği olarak karşımıza çıkan filmi severek izleyeceksiniz.
3 ahmak izle
2009 yılına ait, unutulmaz bir Hint filmi. Rajkumar Hirani’nin dünyaya nam salan ve en çok izlenen filmlerinden birisidir. Dram, komedi ve romantik türlerinden bizler ile buluşan bu eşsiz yapım, 170 dakikalık süre ile de dikkat çekiyor. 3 Ahmak filmi başrol oyuncuları açısından da başarılı ve özel bir yapım.
Aamir Khan, Kareena Kapoor, Sharman Joshi, Madhavan ve Bobam Irani filmde rol alan Hint sinemasının ünlü isimleri arasındalar. Bu güzel yapım Hindistan eğitim ve öğretiminin tüm çıplaklığı ile eleştirilerini yansıtıyor. Öğrencilerin başlarından geçen ilginç olaylar, filmde oldukça güzel ve esprili bir dil ile anlatılmakta.

3 ahmak izle

Film keyfini değişik şekillerde sürebileceğiniz farklı alternatifleriniz var. Bunlardan birisi de sinema sitemizde bulunan harika filmleri izlemek olabilir. Özellikle Aamit Khan filmleri ile buluşacağınız sitemiz, sizlerin de büyük keyif alacağı en güzel yapımlar ile dopdoludur. 3 Ahmak izle filmi bu özel filmler içinde yer alan harika bir film. Hint filmlerine bakış açınızı etkileyici bir şekilde değiştirecek olan bu muhteşem filmde farklı performanslara da tanıklık edeceksiniz. 9 Kasım 2009 yılında bizler ile buluşan film, yıllara rağmen özelliğini korumakta. Bugün hala izlenme rekorları kıran 3 Ahmak full izle filmi için sizler de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Başarılı hikayenin yönetmen koltuğunda Rajkumar Hirani yer alıyor. Dram, komedi ve romantik türlerden karşınıza çıkan filmi kesinlikle kaçırmayın.
3 idiots izle

3 idiots izle

Hindistan’da üniversite eğitimi alan üç arkadaşın, eğitim sistemi üzerine çarpıcı saptamaları, oldukça farklı şekillerde olaylara bakışı filmin ana teması içinde yer alıyor. Komik sahneler ve gerçek anlamda hayatı içinden sahnelerin de olduğu 3 Ahmak izle filmi için sizler de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Başarılı ve inanılmaz performansları ile Aamir Khan, Kareena Kapoor, Sharman Joshi, Madhavan ve Boman Irani’yi sizler de kesinlikle seveceksiniz. Çıktığı yıllarda da birçok izleyiciden tam not alan bu harika Hint filmi, eğlenceli olduğu kadar bakış açınızı da değiştirmenize yardımcı olacak, harika projeler içinde yer alıyor. 3 Ahmak tek parça izle filmi ile eğlenmek garanti. Hemen sizler de sitemizi ziyaret ederek, bu inanılmaz ve özel yapımı izleyebilirsiniz.
Elbette ki sitemizde bulacağınız filmler bu kadar değil. Yıllardır çok farklı şekillerde sinema sektöründe kendinden söz ettirmeyi başarmış olan BollyWood yapımlarından çok farklı örnekleri sizler de bulabilirsiniz. 3 Ahmak izle filmi ise bunların başında yer alan ekiptedir. Senaryosunu Rajkumari Hirani ve Abhijit Joshi’nin kaleme aldığı film, eğitim sisteminin inanılmaz ve çarpık duruşunu bizlere sunuyor. Sizler de 3 Ahmak mobil izle filminde bu harika mesajları, özel bir öykü içinden derleyebileceksiniz. Arkadaşların arasında ki dostluk, sistem ve gerçek hayatın güzel bir şekilde harmanlandığı bu film sizleri de sürükleyecek bir tarzdadır. Bir diğer Aamir khan filmi olan dhoom 3 izle filmini izlediniz mi?

Tür: Aamir Khan Serisi

Yapım: 2009 - Hindistan

IMDB Puanı: 8.6

Yönetmen: Rajkumar Hirani

Oyuncular: Aamir Khan , Kareena Kapoor , Sharman Joshi , Madhavan , Boman Irani

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?